PL | ENG

Tłumaczenia medyczne

W przypadku dokumentacji medycznej niezbędna jest doskonała znajomość terminologii i specyfiki języka stosowanego przez lekarzy. W kwestiach dotyczących zdrowia nie ma miejsca na błędy – każdy zwrot w treści historii choroby czy zaleceń dla pacjenta powinien zostać precyzyjne przełożony z angielskiego na polski lub z polskiego na angielski. Z tego powodu warto zdecydować się na profesjonalne tłumaczenia medyczne z angielskiego w Krakowie. Przeprowadzimy je dla Ciebie terminowo i rzetelnie.

Tłumaczenie medyczne po angielsku w Krakowie – kiedy jest potrzebne?

Gdy kończą się możliwości leczenia w kraju, warto skorzystać z rozwiązań dostępnych za granicą. Aby jednak lekarz mógł przejąć opiekę nad Pacjentem, powinien zapoznać się z jego historią choroby. W tym przypadku niezbędne jest dokładne przetłumaczenie dokumentacji z polskiego na angielski. Gdy jednak Pacjent będzie chciał przekazać zalecenia zagranicznych lekarzy polskim medykom lub dokładnie je zrozumieć, warto zdecydować się na tłumaczenie medyczne z angielskiego w Krakowie.

Tłumaczenia medyczne obejmują również przekład artykułów naukowych, tekstów wystąpień na sympozja i konferencje, druki informacyjne na temat preparatów medycznych, orzeczenia lekarskie czy raporty z wypadków. W każdej z tych sytuacji niezbędna jest znajomość fachowego słownictwa oraz wiedza branżowa. Z tego powodu warto zdecydować się na skorzystanie z usług tłumacza z doświadczeniem w tego typu zleceniach. Będziesz mieć wówczas pewność, że przesłane przez Ciebie dokumenty zostaną starannie przeanalizowane i przetłumaczone zgodnie z wymogami branży medycznej.

Foglar – profesjonalne tłumaczenie medyczne z angielskiego w Krakowie i nie tylko

Jako tłumacz i prawnik z wieloletnim doświadczeniem wyspecjalizowałem się w tłumaczeniach z zakresu konkretnych dziedzin. Teksty medyczne są jedną z nich. Wiedza z zakresu prawa pozwala mi zapewnić Klientom najlepsze wsparcie podczas przekładu dokumentów każdego typu. Dzięki współpracy z wieloma firmami i osobami prywatnymi zdobyłem również praktyczne umiejętności niezbędne podczas realizacji zleceń o tej tematyce. Mogę zatem zagwarantować, że powierzona mi dokumentacja medyczna zostanie przetłumaczona dokładnie z uwzględnieniem specyfiki branży medycznej. Gwarantuję rzetelną i sprawną realizację zlecenia oraz pełną dyskrecję.

Przekazanie dokumentacji medycznej profesjonalnemu tłumaczowi pozwoli Ci uniknąć kłopotliwych sytuacji i niedomówień w czasie leczenia. Gdy wszystkie zalecenia lekarskie i wyniki badań będą w pełni zrozumiałe, lepiej zadbasz o zdrowie i skupisz się na leczeniu. Powierz zatem tłumaczenie medyczne z angielskiego i na angielski w Krakowie profesjonaliście.

Pozostałe usługi:

Zapraszam do kontaktu!

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty, przesłania tekstów do wyceny i kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. Oferuję zarówno tłumaczenia pojedynczych zleceń, jak i stałą opiekę nad dokumentacją medyczną.

Poproś o wycenę

Adres biura

Cowork
Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Mogilska 43,
31-545 Kraków

Adres rejestrowy

Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Węgierska 33p
33-340 Stary Sącz