PL | ENG

Tłumaczenia ustne

Aby tłumaczenie przebiegało profesjonalnie, tłumacz powinien dysponować fachową wiedzą z zakresu działania danej branży. Tylko w ten sposób możliwe będzie płynne i bezbłędne przełożenie treści ustaleń i specyfiki omawianego problemu. Znajomość pojęć z danej dziedziny jest szczególnie istotna w przypadku tłumaczeń ustnych, gdy tłumacz nie ma możliwości skorzystania ze słowników. Unikaj problemów podczas tłumaczenia w sądzie, w czasie spotkania z kontrahentem czy u notariusza – skorzystaj z usług prawnika i tłumacza przysięgłego Kevina Foglar.

Tłumaczenie ustne – dlaczego warto wybrać profesjonalne usługi?

Prowadzenie tłumaczeń bieżących podczas załatwiania spraw prawnych wymaga odpowiedniego wykształcenia. Aby uniknąć zatrudniania i prawnika, i tłumacza, warto skorzystać z usług osoby, która zdobyła wymagane kompetencje w obydwóch dziedzinach. Znacznie usprawni to komunikację oraz pozwoli uniknąć wielu niedomówień czy potencjalnych pomyłek.

Znajomość tajników prawa handlowego, regulacji obowiązujących przedsiębiorców z dziedzin nowych technologii oraz wiedza na temat nieruchomości pozwala na dokładne zapoznanie się ze sprawami zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dzięki temu mogę pośredniczyć w rozmowach z Klientami i Partnerami biznesowymi, które odbywają się w języku angielskim. W ten sposób nie tylko tłumaczę ustalenia, ale służę również radą w ich tworzeniu.

Decydując się na tłumaczenie ustne prowadzone przez naszą firmę, zyskujesz:

  • połączenie wiedzy prawniczej i doświadczenia translatorskiego,
  • kompleksową pomoc prawną w sprawach prowadzonych w języku polskim i angielskim,
  • sprawne tłumaczenie i doradztwo bez pośredników,
  • współpracę z prawnikiem i tłumaczem z udokumentowanym doświadczeniem.

W jakich dziedzinach się specjalizuję?

Moje usługi są skierowane dla firm i klientów indywidualnych poszukujących fachowej pomocy językowej podczas rozprawy sądowej, spotkania z kontrahentami czy dopełniania formalności notarialnych lub urzędowych. W szczególności specjalizuję się w tłumaczeniach wykonywanych dla firm z branży nieruchomościowej, e-commerce oraz IT. Połączenie wykształcenia prawniczego oraz kompetencji językowych pozwala na jeszcze skuteczniejszą pomoc Klientom.

Tłumaczenia ustne często również wykonuję podczas konferencji naukowych, sympozjów i spotkań. W takich okolicznościach znajomość żargonu prawniczego oraz specyfiki danej dziedziny są niezbędne, aby wiernie oddać treść tłumaczonego wystąpienia. Pozwala to na poszerzenie grona odbiorców referatów oraz późniejsze prowadzenie dyskusji.

Pozostałe usługi:

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz dostępny na stronie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na stałą współpracę, czy potrzebujesz jednorazowej pomocy, z przyjemnością posłużę Ci swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno jako prawnik, jak i tłumacz.

Poproś o wycenę

Adres biura

Cowork
Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Mogilska 43,
31-545 Kraków

Adres rejestrowy

Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Węgierska 33p
33-340 Stary Sącz